Розвал-сходження для мікроавтобуса чи буса – важлива частина ефективного налаштування основних параметрів роботи авто. Окрім комфортності керування, така регуляція виконана вчасно, дає чимало інших важливих переваг для користувача.

Замовити встановлення кутів розвалу-сходження в буссервіс ЗАС можна за посиланням https://www.busservice.com.ua/rozval-shodzennya/. Спеціалісти компанії “Захід Авто Сервіс” пропонують швидкий і якісний варіант налагодження кутів розвалу-сходження.

Повертаючись до основної теми нашої публікації спробуємо деталізувати не лише переваги виконання цього виду обслуговування авто, але і його рекомендовану регулярність.

В чому вигода встановлення кутів розвалу-сходження коліс?

Звісно найвагоміша перевага – це поліпшення керованості автомобілем. Особливо точний кут розвалу-сходження впливає на точність керування автомобілем під час всіх видів поворотів та маневрів на швидкості. Також виконання цього налаштування допомагає скеровувати авто більш збалансовано. Тобто не відбувається типова “хвороба” трансмісії бусів та мікроавтобусів – схиляння автомобіля на один бік.

До важливих переваг вчасного виконання розвалу-сходження варто також додати:

  • суттєве скорочення гальмівного шляху, незалежно від стану коліс, що поліпшує безпеку використання та можливість упевненого руху навіть по слизькій або надмірно зволоженій дорозі;
  • значне зменшення зносу поверхні шин, тобто скорочення витрат на встановлення нових комплектів шин для автомобіля;
  • скорочення ризиків ударів та фізичного аварійного демонтажу ходової частини під час максимальних навантажень.

098765789009i08998098 Розвал-сходження для мікроавтобуса та буса і всі переваги регулярного регулюванняРегулярність виконання розвалу-сходження 

Рекомендований час, за який варто проводити оновлення параметрів кутів розвалу-сходження практично для всіх марок і типів бусів – від 15 тисяч км пробігу. Але не пізніше 30 тисяч км пробігу.

Є також особливі випадки, коли таке налаштування як розвал-сходження або включене у комплексне обслуговування або виконується за спеціально обумовленим обсягом робіт:

  • проведення ремонту авто;
  • заміна дисків та інші кардинальні заміни на колісному комплекті;
  • потрапляння авто у дорожньо-транспортну пригоду, навіть з мінімальними пошкодженнями чи ударами по елементам трансмісії.

Безпека пасажирів і вантажів

Якісне встановлення кутів розвалу-сходження “притискає” авто до дороги, навіть якщо це дорога з низькими показниками зчеплення. Таким чином правильне встановлення кутів розвалу-сходження є особливо важливим для бусів, що перевозять вантажі, та для мікроавтобусів, що застосовують для пасажирських перевезень.

Оскільки ці автомобілі постійно транспортують велику кількість цінних вантажів та людей, будь-який показник, що суттєво впливає на безпеку та знижує рівень аварійності є необхідним для застосування. Якісний контроль кутів розвалу-сходження дає впевненість у виконанні замовлення, збереженні життя і здоров’я людей та ефективного використання вартісного автотранспорту.