Каталог Планета Авто в кредит, лизинг, на выплату

Івано-Франківськ Планета Авто

3598 авто показано
Сортировать по:
  • Місто: Івано-Франківськ
Коробка
механіка
Паливо
бензин
Год выпуска
2008 г.
Двигун
1.4 л.
Пробіг
200000 км
Тип кузова
Хетчбек
Область
Івано-Франківська
Місто
Івано-Франківськ
  • №# 160578116
Подробнее
Коробка
механіка
Паливо
дизель
Год выпуска
2012 г.
Двигун
2.0 л.
Пробіг
234000 км
Тип кузова
Універсал
Область
Івано-Франківська
Місто
Івано-Франківськ
  • №# 160578133
Подробнее
15
Bmw X3 2010р. 2.0 дизель, Івано-Франківськ — 14300 грн/міс.
Коробка
Автомат
Паливо
дизель
Год выпуска
2010 г.
Двигун
2.0 л.
Пробіг
282000 км
Тип кузова
Універсал
Область
Івано-Франківська
Місто
Івано-Франківськ
  • №# 160578152
Подробнее
13
Ford Focus 2008р. 1.6 бензин, Івано-Франківськ — 7000 грн/міс.
Коробка
механіка
Паливо
бензин
Год выпуска
2008 г.
Двигун
1.6 л.
Пробіг
235000 км
Тип кузова
Універсал
Область
Івано-Франківська
Місто
Івано-Франківськ
  • №# 160578278
Подробнее
15
Audi A6 2006р. 2.7 дизель, Івано-Франківськ — 9600 грн/міс.
Коробка
Автомат
Паливо
дизель
Год выпуска
2006 г.
Двигун
2.7 л.
Пробіг
371000 км
Тип кузова
Седан
Область
Івано-Франківська
Місто
Івано-Франківськ
  • №# 160578322
Подробнее
15
Fiat Doblo 2007р. 1.9 дизель, Івано-Франківськ — 5100 грн/міс.
Коробка
механіка
Паливо
дизель
Год выпуска
2007 г.
Двигун
1.9 л.
Пробіг
390000 км
Тип кузова
Універсал
Область
Івано-Франківська
Місто
Івано-Франківськ
  • №# 160578377
Подробнее
Коробка
Автомат
Паливо
дизель
Год выпуска
2013 г.
Двигун
3.0 л.
Пробіг
160000 км
Тип кузова
Універсал
Область
Івано-Франківська
Місто
Івано-Франківськ
  • №# 160577598
Подробнее
Коробка
Автомат
Паливо
дизель
Год выпуска
2007 г.
Двигун
2.5 л.
Пробіг
275000 км
Тип кузова
Універсал
Область
Івано-Франківська
Місто
Івано-Франківськ
  • №# 160578393
Подробнее
15
Chevrolet Cruze 2012р. 1.8 бензин, Івано-Франківськ — 7700 грн/міс.
Коробка
механіка
Паливо
бензин
Год выпуска
2012 г.
Двигун
1.8 л.
Пробіг
201000 км
Тип кузова
Седан
Область
Івано-Франківська
Місто
Івано-Франківськ
  • №# 160577603
Подробнее
К началу раздела Авто в рассрочку Івано-Франківськ