Каталог Планета Авто в кредит, лизинг, на выплату

Івано-Франківськ Планета Авто

3598 авто показано
Сортировать по:
  • Місто: Івано-Франківськ
15
Peugeot E-2008 2022р. 0.0 електро, Івано-Франківськ — 23400 грн/міс.
Коробка
Автомат
Паливо
Електро
Год выпуска
2022 г.
Двигун
0.0 л.
Пробіг
40000 км
Тип кузова
Універсал
Область
Івано-Франківська
Місто
Івано-Франківськ
  • №# 160626994
Подробнее
11
Volkswagen Touran 2004р. 1.6 бензин, Івано-Франківськ — 6900 грн/міс.
Коробка
механіка
Паливо
бензин
Год выпуска
2004 г.
Двигун
1.6 л.
Пробіг
212000 км
Тип кузова
Універсал
Область
Івано-Франківська
Місто
Івано-Франківськ
  • №# 160626997
Подробнее
8
Bmw 5 series 2015р. 2.0 бензин, Івано-Франківськ — 23100 грн/міс.
Коробка
Автомат
Паливо
бензин
Год выпуска
2015 г.
Двигун
2.0 л.
Пробіг
89000 км
Тип кузова
Седан
Область
Івано-Франківська
Місто
Івано-Франківськ
  • №# 160626999
Подробнее
Коробка
механіка
Паливо
бензин
Год выпуска
2007 г.
Двигун
1.7 л.
Пробіг
124000 км
Тип кузова
Універсал
Область
Івано-Франківська
Місто
Івано-Франківськ
  • №# 160626868
Подробнее
8
Skoda Fabia 2003р. 1.4 бензин, Івано-Франківськ — 4100 грн/міс.
Коробка
механіка
Паливо
бензин
Год выпуска
2003 г.
Двигун
1.4 л.
Пробіг
176000 км
Тип кузова
Універсал
Область
Івано-Франківська
Місто
Івано-Франківськ
  • №# 160626887
Подробнее
10
Ford Focus 2011р. 1.6 бензин, Івано-Франківськ — 9300 грн/міс.
Коробка
механіка
Паливо
бензин
Год выпуска
2011 г.
Двигун
1.6 л.
Пробіг
151000 км
Тип кузова
Хетчбек
Область
Івано-Франківська
Місто
Івано-Франківськ
  • №# 160626944
Подробнее
5
Audi A3 2005р. 1.6 бензин, Івано-Франківськ — 9000 грн/міс.
Коробка
Автомат
Паливо
бензин
Год выпуска
2005 г.
Двигун
1.6 л.
Пробіг
263000 км
Тип кузова
Хетчбек
Область
Івано-Франківська
Місто
Івано-Франківськ
  • №# 160627224
Подробнее
15
Daewoo Sens 2006р. 1.3 бензин, Івано-Франківськ — 2100 грн/міс.
Коробка
механіка
Паливо
бензин
Год выпуска
2006 г.
Двигун
1.3 л.
Пробіг
157000 км
Тип кузова
Седан
Область
Івано-Франківська
Місто
Івано-Франківськ
  • №# 160627373
Подробнее
15
Renault Scenic 2015р. 1.5 дизель, Івано-Франківськ — 12500 грн/міс.
Коробка
механіка
Паливо
дизель
Год выпуска
2015 г.
Двигун
1.5 л.
Пробіг
240000 км
Тип кузова
Універсал
Область
Івано-Франківська
Місто
Івано-Франківськ
  • №# 160627681
Подробнее
К началу раздела Авто в рассрочку Івано-Франківськ