Каталог Планета Авто в кредит, лизинг, на выплату

Івано-Франківськ Планета Авто

3598 авто показано
Сортировать по:
  • Місто: Івано-Франківськ
Коробка
механіка
Паливо
бензин
Год выпуска
2006 г.
Двигун
1.6 л.
Пробіг
202000 км
Тип кузова
Хетчбек
Область
Івано-Франківська
Місто
Івано-Франківськ
  • №# 160612787
Подробнее
15
Opel Meriva 2003р. 1.6 бензин, Івано-Франківськ — 4400 грн/міс.
Коробка
механіка
Паливо
бензин
Год выпуска
2003 г.
Двигун
1.6 л.
Пробіг
150000 км
Тип кузова
Універсал
Область
Івано-Франківська
Місто
Івано-Франківськ
  • №# 160612651
Подробнее
Коробка
Автомат
Паливо
дизель
Год выпуска
2010 г.
Двигун
2.2 л.
Пробіг
203000 км
Тип кузова
Універсал
Область
Івано-Франківська
Місто
Івано-Франківськ
  • №# 160612661
Подробнее
Коробка
механіка
Паливо
дизель
Год выпуска
2008 г.
Двигун
1.5 л.
Пробіг
250000 км
Тип кузова
Універсал
Область
Івано-Франківська
Місто
Івано-Франківськ
  • №# 160612795
Подробнее
15
Mazda Mx-30 2020р. 0.0 електро, Івано-Франківськ — 20500 грн/міс.
Коробка
Автомат
Паливо
Електро
Год выпуска
2020 г.
Двигун
0.0 л.
Пробіг
45000 км
Тип кузова
Універсал
Область
Івано-Франківська
Місто
Івано-Франківськ
  • №# 160612464
Подробнее
Коробка
механіка
Паливо
бензин
Год выпуска
2011 г.
Двигун
1.4 л.
Пробіг
225000 км
Тип кузова
Універсал
Область
Івано-Франківська
Місто
Івано-Франківськ
  • №# 160612845
Подробнее
Коробка
механіка
Паливо
бензин
Год выпуска
2006 г.
Двигун
1.6 л.
Пробіг
270000 км
Тип кузова
Універсал
Область
Івано-Франківська
Місто
Івано-Франківськ
  • №# 160612690
Подробнее
Коробка
Автомат
Паливо
дизель
Год выпуска
2019 г.
Двигун
2.0 л.
Пробіг
212000 км
Тип кузова
Універсал
Область
Івано-Франківська
Місто
Івано-Франківськ
  • №# 160612858
Подробнее
15
Toyota Camry 2008р. 3.5 гібрид, Івано-Франківськ — 9900 грн/міс.
Коробка
Автомат
Паливо
гібрид
Год выпуска
2008 г.
Двигун
3.5 л.
Пробіг
260000 км
Тип кузова
Седан
Область
Івано-Франківська
Місто
Івано-Франківськ
  • №# 160612504
Подробнее
К началу раздела Авто в рассрочку Івано-Франківськ