Каталог Планета Авто в кредит, лизинг, на выплату

Івано-Франківськ Планета Авто

3598 авто показано
Сортировать по:
  • Місто: Івано-Франківськ
Коробка
механіка
Паливо
дизель
Год выпуска
2010 г.
Двигун
2.0 л.
Пробіг
280000 км
Тип кузова
Універсал
Область
Івано-Франківська
Місто
Івано-Франківськ
  • №# 160592827
Подробнее
15
Honda Civic 2000р. 1.5 бензин, Івано-Франківськ — 3600 грн/міс.
Коробка
механіка
Паливо
бензин
Год выпуска
2000 г.
Двигун
1.5 л.
Пробіг
274000 км
Тип кузова
Хетчбек
Область
Івано-Франківська
Місто
Івано-Франківськ
  • №# 160592933
Подробнее
5
Geely Gc5 2014р. 1.5 бензин, Івано-Франківськ — 4300 грн/міс.
Коробка
механіка
Паливо
бензин
Год выпуска
2014 г.
Двигун
1.5 л.
Пробіг
116000 км
Тип кузова
Седан
Область
Івано-Франківська
Місто
Івано-Франківськ
  • №# 160593048
Подробнее
15
Kia Opirus 2006р. 3.5 бензин, Івано-Франківськ — 4800 грн/міс.
Коробка
Автомат
Паливо
бензин
Год выпуска
2006 г.
Двигун
3.5 л.
Пробіг
320000 км
Тип кузова
Седан
Область
Івано-Франківська
Місто
Івано-Франківськ
  • №# 160594004
Подробнее
Коробка
механіка
Паливо
дизель
Год выпуска
2010 г.
Двигун
2.0 л.
Пробіг
236000 км
Тип кузова
Універсал
Область
Івано-Франківська
Місто
Івано-Франківськ
  • №# 160594011
Подробнее
Коробка
Автомат
Паливо
бензин
Год выпуска
2007 г.
Двигун
1.6 л.
Пробіг
139000 км
Тип кузова
Хетчбек
Область
Івано-Франківська
Місто
Івано-Франківськ
  • №# 160594134
Подробнее
15
Ford Escape 2020р. 1.5 бензин, Івано-Франківськ — 21600 грн/міс.
Коробка
Автомат
Паливо
бензин
Год выпуска
2020 г.
Двигун
1.5 л.
Пробіг
105000 км
Тип кузова
Універсал
Область
Івано-Франківська
Місто
Івано-Франківськ
  • №# 160594169
Подробнее
10
Skoda Fabia 2010р. 1.2 бензин, Івано-Франківськ — 5000 грн/міс.
Коробка
механіка
Паливо
бензин
Год выпуска
2010 г.
Двигун
1.2 л.
Пробіг
262000 км
Тип кузова
Хетчбек
Область
Івано-Франківська
Місто
Івано-Франківськ
  • №# 160593548
Подробнее
15
Citroen C5 2006р. 1.7 бензин, Івано-Франківськ — 4800 грн/міс.
Коробка
механіка
Паливо
бензин
Год выпуска
2006 г.
Двигун
1.7 л.
Пробіг
262000 км
Тип кузова
Хетчбек
Область
Івано-Франківська
Місто
Івано-Франківськ
  • №# 160593574
Подробнее
К началу раздела Авто в рассрочку Івано-Франківськ